Aktualności

Progress Andrychów najlepszy w II Turnieju Klubów Partnerskich

Nie brakowało emocji podczas niedzielnych zmagań w Hali Treningowej TS Wisła Kraków. Po raz drugi zorganizowany został Turniej Klubów Partnerskich Wisły Kraków, a w zmaganiach udział wzięło 12 ekip.

Na dwóch boiskach rywalizowali zawodnicy urodzeni w 2011 roku, a najlepsi okazali się chłopcy z Progressu Andrychów, którzy po finale pełnym emocji pokonali Unię Tarnów. Oprócz tych dwóch klubów na boiskach zaprezentowali się zawodnicy: Wolanki Wola Filipowska, Unii Oświęcim (dwie drużyny), Podhalańskiej Szkoły Futbolu Biała Gwiazda, AP Bonito, AP Wisła Czarny Dunajec, Szkoły Futbolu Staniątki, AP 2012 Jaworzno oraz oczywiście Wisły Kraków.

Oprócz końcowego triumfatora wyniki schodzą na dalszy plan, ponieważ głównym celem zawodów była gra w piłkę nożną – dlatego też zawodnicy oddawali strzały na bramkę o wymiarach 5 metrów na 2. A najważniejsze, że każda drużyna miała zagwarantowane 90 lub 105 minut gry na wysokiej intensywności.

Ceremonię zakończenia uświetnił swoją obecnością Michał Mak, który w rozmowach z dziećmi przypominał, że na tym samym parkiecie trenował i rywalizował w latach swojej młodości. Obecny był też prezes Towarzystwa Sportowego Rafał Wisłocki.

Menu