Aktualności

#MłodaWisłaGra: II Turniej Niepodległości i CLJ na ostatniej prostej

Przed nami kolejny weekend zmagań młodzieżowych drużyn Wisły Kraków w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Tym razem zespoły U15 oraz U17 zagrają w niedzielę w delegacjach, natomiast w sobotę w Warszawie roczniki U10 i U12 wezmą udział w symbolicznym dokończeniu rozgrywek z 1939 roku, które zostały przerwane wybuchem II Wojny Światowej.

W sobotę o godzinie 10:00 rywalem U14 będzie Wisła Proszowianka i jest to jedyne spotkanie, które Wiślacy rozegrają jako gospodarze w najbliższy weekend. Zespoły U10 oraz U12 wezmą udział w symbolicznym dokończeniu rozgrywek z 1939 roku, które zostały przerwane wybuchem II Wojny Światowej. Turniej odbędzie się w Warszawie, a Biała Gwiazda zagra m.in. z Wartą Poznań, Polonią Warszawa, Ruchem Chorzów, czy
Garbarnią Kraków.

Niedziela zapowiada się emocjonująco pod kątem walki o punkty w Centralnej Lidze Juniorów. Oba mecze naszych drużyn zostaną rozegrane w Lublinie o godzinie 13:00. U17 zmierzy się z BKS-em, natomiast U15 zagra z Motorem, który zajmuje pozycję lidera.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

Menu