Zwycięski występ Kuby Bartosza w reprezentacji do lat 21

23
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

BAZ03192017-8530

Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1996) w swoim ostatnim spotkaniu Turnieju Czterech Narodów wygrała 3:1 z Włochami. Pełny występ na prawej obronie zaliczył nasz wychowanek, Jakub Bartosz.

Był to ostatni z sześciu meczów Polaków w TCN. Zgromadzili w nich 10 punktów, o jeden więcej niż Włosi. W rozgrywkach udział biorą jeszcze Niemcy oraz Szwajcaria – przed nimi do rozegrania w najbliższych dniach dwa mecze. Na tę chwilę nasi zachodni sąsiedzi mają 6 punktów, o dwa więcej niż Helweci.

Dla Kuby Bartosza ostatnio dobry okres – wrócił do gry, pojawiał się na boisku przeciwko Legii Warszawa i Wiśle Płock. Dodatkowo w ostatnim meczu, golem chwilę po wejściu na boisko, zapewnił Białej Gwieździe zwycięstwo. Po dłuższym czasie otrzymał kolejne powołanie do reprezentacji Polski. Oby tak dalej!

90 minut, po drugiej stronie obrony, odnotował drugi wychowanek Wisły – Paweł Stolarski.

Polska – Włochy 3:1 (0:0)
Konrad Michalak 70’, Karol Angielski 74’, Grzegorz Tomasiewicz 76’

Polska: Bartłomiej Drągowski – Jakub Bartosz, Mateusz Wieteska, Paweł Bochniewicz, Paweł Stolarski – Oktawian Skrzecz (60. Grzegorz Tomasiewicz), Damian Rasak (86. Jakub Piotrowski), Filip Jagiełło (83. Rafał Makowski), Robert Janicki (60. Robert Bartczak), Mateusz Wdowiak (46. Konrad Michalak) – Oskar Zawada (60. Karol Angielski).

fot. Bartek Ziółkowski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x