Zwycięski gol wychowanka!

17
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Jakub Bartosz

Ależ to było wejście! W 83. minucie meczu Wisły Kraków z Wisłą Płock na boisku pojawił się Jakub Bartosz, chwilę później padła bramka wyrównująca, a w 86. minucie nasz wychowanek zapewnił Białej Gwieździe trzy punkty.

Mecz dla Wisły zaczął się dobrze – Petar Brlek wykończył podanie Rafała Boguskiego i wiślacy objęli prowadzenie. Jednak przed przerwą płocczanie doprowadzili do wyrównanie, a w drugiej połowie objęli prowadzenie. Wisła długo nie mogła odrobić strat i trener Kiko Ramirez musiał reagować. Jako trzeciego w bój posłał Kubę Bartosza, który rundę zaczynał poza kadrą meczową i dopiero tydzień temu rozegrał swoje pierwsze minuty wiosną. Bartosz zmienił Tomasza Cywkę, a chwilę później Semir Stilić cudownym strzałem wyrównal. Goście zaatakowali, ale nadziali się na kontrę. Młody obrońca wykonał fenomalny sprint, znalazł się niepilnowany w polu karnym i z zimną krwią wykorzystał podanie od Mateusza Zachary. Do końca meczu Wisła już nie oddała prowadzenia.

Jakub Bartosz w swoim 20. ekstraklasowym występie w barwach Wisły zdobył dla niej trzecią bramkę. Wisła po tym meczu awansowała na 6. miejsce w tabeli, zwiększając swoje szanse na awans do grupy A Lotto Ekstraklasy.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x