Marzec
2016

Kategoria Aktualności / U-13

08212015_017

Zawodnicy Wisły Kraków 2003 rozegrali w ten weekend dwa sparingi. W sobotę pokonali Pcimiankę Pcim 1:0, a w niedzielę ulegli AP Top Biała Podlaska 1:4.

Sobotni mecz rozegrany został w Myślenicach. Wisła wygrała po bramce Macieja Tracza, któremu dogrywał Kamil Sanojca.

Wisła Kraków – Pcimianka Pcim 1:0
Maciej Tracz

Wisła Kraków: Kasper Atroszczyk, Wiktor Skrzyński – Mateusz Kaleta, Kamil Sanojca, Szymon Gołąb, Michał Opalski, Maciek Tracz, Kamil Oleś, Dominik Król, Dawid Dąbrowski, Karol Tokarczyk, zawodnik testowany

Niedzielne spotkanie stało na dobrym poziomie. Pierwsi na prowadzenie wyszli wiślacy, gdy Dominik Król zachował się bardzo przytomnie w polu karnym i dobił odbitą przez bramkarza piłkę. Niestety, po dwóch minutach zawodnicy z Białej Podlaskiej wyrównali. W drugiej tercji goście podwyższyli prowadzenie na 2:1, aby w trzeciej tercji zdobyć dwie kolejne bramki i wygrać to spotkanie 4:1.

Wisła Kraków U-13 – AP Top Biała Podlaska 1:4
Dominik Król

Wisła Kraków: Bartłomiej Fojt, Filip Leśniak, Patryk Fundament, Bartosz Pietruszka, Kamil Sanojca, Jakub Lorek, Szymon Gołąb, Michał Opalski, Dominik Król, Maciej Tracz, Dominik Sambor