Zespół U15 o mistrzostwo, U17 o awans

15
Czerwiec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15 / U-16 / U-17

polfinal_baraz

Cztery lub pięć meczów o punkty dzieli nas od zakończenia sezonu 2017/18. Po ponad dziesięciomiesięcznej kampanii coraz bliżej zakończenia gry są zespoły U15 i U17.

Młodsi po raz drugi z rzędu wygrali grupę D Centralnej Ligi Juniorów U15. W rundzie wiosennej premiowane jest to możliwością gry o Mistrzostwo Polski. Do meczów półfinałowych przystępują zwycięzcy pozostałych grup: Escola Varsovia (grupa A), Pogoń Szczecin (grupa B) i Zagłębie Lubin (grupa C). Losowanie przydzieliło Białej Gwieździe drużynę ze stolicy, a pierwszy mecz, transmitowany przez Wisła TV, w Krakowie. Wiślacy Escolę podejmą w sobotę, 16 czerwca, o 15:00. Do rewanżu dojdzie w najbliższy czwartek (16:00). Finał Centralnej Ligi Juniorów U15 rozegrany zostanie w Pruszkowie 27 czerwca.

Przed nieco innym, ale również istotnym, wyzwaniem staje Wisła U17, która w niedzielę uda się do Ostrowca Świętokrzyskiego w celu rozegrania pierwszego meczu barażowego Centralnej Ligi Juniorów U17. Rywalem Białej Gwiazdy będzie KSZO, które zdecydowanie wygrało ligę w województwie świętokrzyskim. Rewanż zaplanowany jest na sobotę (15:00) przy ul. Reymonta 22.

O występach młodzieżowych grup Wisły Kraków informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem kont na Twitterze oraz Instagramie – @akademiawisly. Zachęcamy do obserwowania i współtworzenia relacji z meczów młodych Wiślaków!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x