Zapraszamy na Wisła Family CUP!

23
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17 / U-7 / U-8 / U-9

wisla_family_cup_2017_facebook

Akademia Piłkarska Wisła Kraków serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców na weekendowy turniej Wisła Family CUP! W związku z tym, iż w turnieju brać udział będą sami mężczyźni liczymy na głośne wsparcie z trybun ze strony wszystkich Mam naszych zawodników. Gramy w Hali Głównej przy Reymonta 22!

Początek turnieju zaplanowany jest na godz. 9:00 w sobotę. Wtedy swoje mecze rozegra grupa A, w której wystąpią: roczniki 2010, 2009 (skład A), 2008, 2007 oraz reprezentacja Wiślackich Skrzatów. W grupie B, która wystartuje o 14:00, zmierzą się roczniki 2003, 2004 i 2009 (skład B) oraz pracownicy Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków i drużyna Partnera Akademii – firmy KURO Detailing.

terminarz_family_cup

Turniej rodziców, poprzez nagrody do wygrania dla uczestników oraz kibiców, wesprą Termy Krakowskie, KURO Detailing, Studio Fit Center, Zen Sushi Bar, Fit by Focha oraz Hair & Beauty ROMAN. Serwowana również będzie kawa, którą parzyć będzie firma Baltica 1920.

Zasady:
Z każdej z dwóch grup po trzy najlepsze drużyny awansują do Ligi Mistrzów. Drużyny, które zajmą pierwsze miejsca mają zapewnioną grę w strefie medalowej – zaczynają niedzielę od półfinałów. W ćwierćfinałach spotykają się ze sobą zespoły z miejsc drugich i trzecich (systemem „na krzyż”). Zwycięzcy awansują do półfinałów, gdzie zostaną dopasowani do czekających już zwycięzców z soboty, a przegrani rozegrają spotkanie o 5. miejsce. Zwycięzcy półfinałów spotkają się w finale, gdzie rozstrzygną, kto wygra w drugiej edycji Wisła Family CUP. O trzecie miejsce mecz stoczą przegrani półfinałów. Przed rozgrywkami Ligi Mistrzów rozegrana zostanie Liga Europy, do której awansują zespoły z miejsc czwartych i piątych. Rozpoczną one rywalizację od półfinałów. Zwycięzcy zagrają w finale o puchar, przegrani o 3. miejsce. Każdy mecz fazy grupowej trwa 20 minut.

Cała Wisła Zawsze Razem!

partnerzy_tt

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x