Young Reporter rozdaje prezenty!

23
Grudzień
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

10

W ciągu ostatnich dni zawodnicy Wisły Kraków brali udział w konkursie organizowanym przez Akademię Piłkarską Wisła Kraków oraz markę odzieżową Young Reporter. Zadanie było jasne: napisać czym dla naszych podopiecznych jest piłka nożna.

Odpowiedzi były przenajróżniejsze. Między innymi takie, że piłka nożna to miejsce spotkań z kolegami; że jest wszystkim; że to styl życia. Kreatywności u młodych zawodników z pewnością nie brakowało. Konkurs został podzielony na dwie grupy wiekowe: od 7 do 11 i od 12 do 13 lat. I właśnie wśród tych grup wytypowaliśmy zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni bonami w wysokości 100 zł. Pozostałe osoby, których prace znalazły uznanie, zostaną obdarowani gadżetami marki Young Reporter: czapkami, plecaki i nie tylko!

Zwycięzcą w kategorii od 12 do 13 lat został Kacper Filo, który napisał, „Piłka nożna jest dla mnie jak koparka. DoKOPUJE się nią do swoich marzeń”.

Pozostałe wyróżnione osoby to: Jakub Lorek, Jan Rolski, Mateusz Gniecki oraz Bartosz Pietruszka. Wręczenie nagród w młodszej kategorii już w nowym roku!

20151220_165239

5 3  17

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x