Marzec
2015

Kategoria Aktualności / U-13

Foto_2002_www

Duża skutecznością wykazali się w środowym sparingu zawodnicy Wisły Kraków U-13, którzy pokonali rówieśników z Akademii Sportu Progres aż 10:1.Na dzisiejszy sparing zabrałem wszystkich zawodników z rocznika 2002 oraz dwóch z młodszego, którzy normalnie z nami trenują. W pierwszej połowie mieliśmy dużo kontrataków, które zakończyły się bramkami, ale chcę zaznaczyć, żeby wysoki wynik nie przyćmił gry, bo mamy jeszcze sporo do poprawy. Zawodnicy na dużym boisku zachowywali się inaczej niż w ostatnich meczach – podsumował spotkanie Michał Jania.

W pierwszej połowie wiślacy przeprowadzili sporo szybkich akcji oraz wykazali się dobrą skutecznością. Strzelanie zaczęli już w pierwszej minucie od bramki Michała Przybyło, a kolejne sześć bramek strzelali: Martuszewski, Przybyło, znowu Martuszewski, Olejnik, Szywacz i znów Przybyło. Na przerwę Wisła schodziła z prowadzeniem 7:0.

Drugą połowę rozpoczął zupełnie odmieniony skład, jednak sytuacja na boisku się nie zmieniła. Biała Gwiazda zdobyła kolejne trzy bramki autorstwa: Tokaja, Lovascio oraz Grzybowskiego, a także strzeliła sobie gola samobójczego, przez co mecz zakończył się wynikiem 10:1.

AS Progres – Wisła Kraków U-13 1:10 (0:7)
Bramki: Przybyło trzy, Martuszewski dwie, Olejnik, Szywacz, Tokaj, Lovascio, Grzybowski
Pierwsza połowa: Goch – Martuszewski, Rokosz, Pischinger, Masny – Galos, Szywacz, Aleks Leśniak, Mirecki, Olejnik – Przybyło
Druga połowa: Róg – Bartek Kulig, Jakub Kulig, Hoyo-Kowalski, Wyligała – Filip Leśniak, Partyła, Tokaj, Lovascio, Warmuz – Grzybowski