Wyjazd na Sparingi do Jastrzębia – U-13.

25
Luty
2016

Autor Redakcja

Kategoria U-13

Wyjazd na Sparingi do Jastrzębia.

W Sobotę udamy się na ciekawe sparingi do Jastrzębia. Naszymi rywalami podczas weekendowego wyjazdu będą zespoły Banika Ostrava , MKS Żory oraz MOSiR Jastrzębie. Z dwoma pierwszymi zespołami zagramy systemem 3×30 minut po 9 zawodników, natomiast z drużyną Jastrzębia zagramy 4×25 po 11 zawodników. Poniżej przedstawiam cały plan wyjazdu oraz miejsce naszego zakwaterowania.

Sobota 27 Luty :

10.00 – Wyjazd z Wisły do Żor
13.00 – Sparing z Banik Ostrava
14.45 – Sparing z MKS Żory
17.00 – Zakwaterowanie w Hotelu
18.00 – Obiado-kolacja
19.00 – Wyjście do Parku rozrywki

Niedziela 28 Luty :

07.45 – Śniadanie
08.30 – Wyjazd do Jastrzębia
10.00 – Sparing z MOSiR Jastrzębie
12.30 – Powrót do Krakowa

Uwaga co do zakwaterowania – jesteśmy umiejscowieni w hotelu przy którym znajduje się Park Rozrywki z którego o ile zachowanie będzie dobre skorzystamy.

http://www.twinpigs.zory.pl/aktualne/

Na wyjazd udają się Wszyscy zawodnicy.
UWAGA – Kuba Butrymowicz Maciek Łabuz Wiktor Skrzyński Arek Krysik – jesteście niezdolni do gry z powodu choroby lub kontuzji jeśli jednak chcecie pojechać z zespołem na wyjazd to drzwi są dla was otwarte proszę tylko dać znać do dnia dzisiejszego który z was chce pojechać na sparingi w roli asystenta trenera ! Emotikon smile

Przypominam również o zabraniu odpowiedniego jedzenia na czas podróży. Dobre śniadanie spożywacie w sobotę w domu przed wyjazdem natomiast na wyjazd bardzo proszę zabrać Plastikowe pojemniki ze zdrową żywnością ponieważ na miejscu posiłek mamy dopiero o 18.00 gdyż wcześniej cały czas spędzimy na boisku dlatego też zabranie Odpowiedniego jedzenia jest obowiązkowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x