Wrażeń nie brakowało! – tygodniowy obóz dochodzeniowy Wisły 2007 i 2008

29
Styczeń
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-8 / U-9

DSC_0293 (Kopiowanie)

Bardzo szybko tydzień minął zawodnikom Wisły Kraków z roczników 2007 i 2008. Podopieczni trenerów Szymona Krzysztania i Macieja Papieża każdy, bogaty w atrakcje, dzień rozpoczynali o 8.00, a kończyli przed 17.00. Wrażeń z pewnością nie brakowało!

Zdjęcia z obozu Wisły Kraków 2007 i 2008

Po udanym obozie dochodzeniowym Wisły U-11 przyszedł czas na młodszych. W ostatnie dni ferii na obiektach Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków młodzi wiślacy mieli możliwość spędzenia aktywnie wolnego czasu i rozwinięcia się pod względem piłkarskim. Codziennie trenowali po dwa razy. Pierwszy z nich zaczynał się przed 9.00, później wiślacy szli na drugie śniadanie. Następnie wolny czas przed drugim treningiem wypełniany był obiadem oraz różnymi atrakcjami, takimi jak: zorganizowanie konkursu plastycznego, oglądanie telewizji, wyjście do kina na film pt. Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa, gra w planszówki oraz zabawa w Klockolandzie – Centrum Nauki i Zabawy.

DSC_0241 (Kopiowanie)

Ostatniego dnia do zawodników przyszedł edukator żywienia Wojciech Włodarczyk i poprowadził wykład nt. zdrowego żywienia. Porozmawiał on z chłopcami na temat zdrowego odżywiania, co powinien jeść piłkarz, a czego się wystrzegać. Opowiedział również o tym, jak ważne jest śniadanie i dobre nawodnienie organizmu. Po tym spotkaniu drużyny rozegrały mini turniej, a już w sobotę Wisła Kraków U-9 zagra w turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP.

DSC_0251 (Kopiowanie)
DSC_0329 (Kopiowanie)
DSC_0263 (Kopiowanie)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x