Wiślackie Skrzaty w Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana!

09
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

centrum_mlodziezy

Coraz więcej lokalizacji mają Wiślackie Skrzaty. Od niedawna nasze zajęcia odbywają się w Akademii Twórczego Przedszkolaka w Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana przy ul. Krupniczej 38!

Jest to już dwunaste przedszkole, które chce współpracować z Akademią Wisły i ceni sobie naszych trenerów. Cieszy fakt, że już po raz kolejny inicjatywa wywiązała się ze strony przedszkola. Czyli te zajęcia mają coraz większy odzew w Krakowie, gdzie my nie ukrywamy, że chcemy mieć jak największą bazę przedszkolaków. Licząc, że nawet dwadzieścia procent z nich, po skończeniu wieku przedszkolaka, zdecyduje się trenować w piłkę – mówi Piotr Truchlewski, odpowiedzialny za projekt Wiślackich Skrzatów w krakowskich przedszkolach.

➡️➡️ Przedszkole z Białą Gwiazdą ⬅️⬅️

Projekt Przedszkole z Białą Gwiazdą realizowany jest od ponad roku. Jego głównym założeniem jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych. Zajęcia sportowe odbywają się w 11 krakowskich przedszkolach, w których z trenerami Wisły Kraków ćwiczy ponad 200 dzieci z przedziału wiekowego 3-6 lat. Akademia organizuje nie tylko treningi w przedszkolach, ale też zawody sportowe w Hali przy ul. Reymonta 22. W kwietniu ubiegłego roku odbył się turniej, a w grudniu mikołajki, w których udział wzięło ponad 300 przedszkolaków. Ci, którzy podczas zajęć wyróżniali się najbardziej otrzymali powołanie do reprezentacji przedszkoli Wisły Kraków, która wystąpiła w niedawnym turnieju SPAR Biała Gwiazda 2010. W przygotowaniu są kolejne atrakcje dla najmłodszych!

Akademia Twórczego Przedszkolaka to całodzienny blok zajęć edukacyjno-artystycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Aby zapewnić uczestnikom wszechstronny i harmonijny rozwój oraz troskliwą opiekę, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów oraz w małych grupach. Program realizujemy w oparciu o pedagogikę zabawy oraz metody i techniki twórczego myślenia, a także zgodnie z podstawą programową MEN. Dzieci uczestniczą także w projektach z zakresu ekologii, edukacji kulturalnej oraz edukacji regionalnej.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x