Wisła wróciła do treningów. Wychowankowie również

11
Styczeń
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

bz01112016_018

Piłkarze Wisły Kraków wrócili do treningów po przerwie świątecznej. Na poniedziałkowych zajęciach pojawiło się dziewięciu wychowanków Białej Gwiazdy, którzy rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Byli to Jakub Bartosz, Krystian Kujawa, Grzegorz Marszalik, Kamil Kuczak, Jakub Mordec, Piotr Żemło oraz Alan Uryga, Michał Czekaj i Łukasz Burliga. Indywidualnie ćwiczył Krzysztof Mączyński.

Sprawdźcie zdjęcia z pierwszego treningu w 2016 roku!.

Zanim zawodnicy wyszli na boisko treningowe w szatni spotkali się z zarządem Wisły Kraków oraz odbyli odprawę ze sztabem szkoleniowym. Dopiero potem wiślacy wzięli udział w pierwszym treningu w tym roku. Za jego początek odpowiedzialny był Jakub Sage. Trener Sage zaaplikował zawodnikom Białej Gwiazdy piętnastominutową rozgrzewkę, w której nie zabrakło elementów dynamiki czy kordynacji. Następnie podopiczeni trenera Pawłowskiego rozpoczęli serię ćwiczeń z futbolówkami, aby zakończyć trening gierką trzech zespołów, w której najważnieszym celem było utrzymanie przy piłce.

bz01112016_018

Przez najbliższe dwa tygodnie drużyna będzie trenować w Myślenicach, natomiast 22 stycznia 2016 roku Biała Gwiazda rozegra pierwszy mecz kontrolny, w którym zmierzy się z MŠK Žilina. Dzień później krakowianie udadzą się na dziesięciodniowe zgrupowanie do tureckiego Belek.

bz01112016_028

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x