Wisła U-14 zdecydowanie lepsza od starszych

04
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

2002

Po środowym zwycięstwie z Exeter City w sobotę zawodnicy Wisły Kraków 2002 zmierzyli się z MOSiR-em Bochnia 2001. Podopieczni trenera Adriana Filipka pierwsi stracili bramkę w tym spotkaniu, jednak po przerwie zaczęli wykorzystywać liczne sytuacje i wygrali to spotkanie 4:1. Bramki dla Białej Gwiazdy strzelali: Adam Warmuz dwie, Filip Nowak oraz zawodnik testowany.

W pierwszej połowie zagraliśmy dosyć sennie, mieliśmy sporą przewagę w posiadaniu piłki. Straciliśmy bramkę w ostatniej akcji pierwszej połowy i widziałem po zawodnikach w przerwie, że sami nie są zadowoleni ze swojej gry. Po szybko strzelonych dwóch bramkach na boisko weszli zmiennicy i z nich jestem zadowolony. W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej, z polotem. Uważam, że był to wartościowy sparing, graliśmy z drużyną która gra w Małopolskiej Lidze Trampkarzy 2001. Udało nam się zrealizować założenia na to spotkanie – powiedział po meczu trener Adrian Filipek.

Wisła Kraków 2002 – Mosir Bochnia 4:1 (0:1)
Adam Warmuz dwie, zawodnik testowany, Filip Nowak

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Jakub Kulig, Jakub Zima, Patryk Pischinger, Kacper Masny – Sławomir Chmiel, Michał Supel, Daniel Muniak – Michał Przybyło, Adam Warmuz, Filip Nowak oraz Aleks Leśniak, Wiktor Martuszewski, Bartłomiej Kulig, zawodnik testowany, Bartłomiej Gierek, zawodnik testowany, Jakub Galos

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x