Wisła Ticket Challenge – wygrywaj nagrody i wspieraj Akademię!

30
Wrzesień
2014

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

14119810625553

W ubiegły piątek wystartowała niezwykła, cykliczna akcja dla kibiców Białej Gwiazdy organizowana przez Wisłę Kraków SA. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Wisła Ticket Challenge” i wsparcia naszej Akademii!

Na czym polega Wisła Ticket Challenge?
• Osoba, która chce wziąć udział w zabawie, kupuje bilet na mecz Wisły Kraków (najbliższy mecz już z Jagiellonią 3.10.2014 r. o godzinie 20.30) i nominuje swoich znajomych, by zrobili to samo.
• Jeśli nominowani nie zakupią biletu, mogą wesprzeć rozwój młodych piłkarzy Białej Gwiazdy, przelewając symboliczne 10 zł na Akademię Piłkarską Wisły Kraków.
• Forma nominacji jest dowolna. Mogą to być filmiki czy też zdjęcia zakupionych biletów. Najważniejsze w całej zabawie jest to, aby na każdym meczu Wisły Kraków pojawiło się jak najwięcej kibiców.
• Poprzez swoje uczestnictwo w akcji wspierać będziecie utalentowanych, już z sukcesami, młodziutkich akademików, adeptów futbolu, których marzeniem jest zagrać z białą gwiazdą na piersi w T-Mobile Ekstraklasie, oraz dopingować znajdujących się w czołówce podopiecznych Franciszka Smudy.

Osoby, które przyłączą się do akcji Wisła Ticket Challenge, mogą wysłać swoje zdjęcie lub film z nominacjami na adres e-mail: konkurs@wisla.krakow.pl. Najciekawsze z nich udostępnimy na oficjalnym profilu Wisły Kraków na Facebooku! Autor zdjęcia lub filmu, które spodobają się fanom Białej Gwiazdy i zgromadzą najwięcej „Lubię to!”, otrzyma w nagrodę najnowszą grę FIFA15 na konsolę XBOX One!

Na wasze propozycje czekamy do czwartku (2.10.2014) do północy!

Nr konta Akademii: 70 2490 0005 0000 4600 1632 0774

Źródło: wisla.krakow.pl

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x