Wisła Kraków 2005 Najlepsza w Turnieju Kryspinów Cup U-11

29
Listopad
2015

Autor Redakcja

Kategoria U-11

2005

Wisła Kraków 2005 zwyciężyli na mocno obsadzonym ogólnopolskim Turnieju Kryspinów Cup rozgrywanym w sobotę. Zawodnicy trenera Macieja Papieża zmierzyli się m.in z drużynami Kolejarza Stróże, Beniaminek Krosno oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała. W turnieju również wzięły udział ekipy GKS-u Katowice, Cracovii Kraków, Lotnika Kryspinów i Pcimianki Pcim. Od początku do samego końca poziom sportowy stał na bardzo wysokim poziomie. 

Pierwszym pojedynkiem zawodników Wisły był mecz z Kolejarzem. Od pierwszej minuty było widać, że to jest dzień Wiślaków, którzy składną grę zamieniali na bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla Naszych podopiecznych, a bramki w tym spotkaniu zdobywali: Lewiński Adrian 2, Wójtowicz Piotr 2, Morys Dawid 1, Kutermak Dawid 1, Sikora Adrian 1

Kolejnym meczem w grupie było spotkanie z Beniaminkiem Krosno. Choć Beniaminek sprawił kilka razy kłopot zawodnikom Wisły, to jednak Nasi piłkarze okazali się konsekwentni w defensywie i skuteczni ofensywie. Mecz zakończył się wygraną Wisły 5:3, a tym razem do bramki trafili: Wójtowicz Piotr 2, Michalczyk Radosław 1, Vardanyan Dawid 1, Lewiński Adrian  1

W ostatnim meczu w grupie Wisła pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 i niewątpliwie był to najcięższy mecz dotychczas. Było to spowodowane defensywnym ustawieniem Podbeskidzia, natomiast wyjątkowe zaangażowanie i wola zwycięstwa całego zespołu Wisły przyniosła efekty i w końcówce meczu pięknym zamknięciem rzutu rożnego Dawid Kutermak zdobył zwycięskiego gola. Bramki: Kutermak Dawid, Morys Dawid, Bielecki Wojciech.

Z kompletem punktów w Grupie A zawodnicy Wisły spotkali się w półfinale z drugą drużyną Grupy B Lotnikiem Kryspinów. Tutaj Wiślacy wykazali się niezwykłą skutecznością wygrywając aż 8:0, a na listę strzelców zapisali się:

Morys Dawid 2, Michalczyk Radosław 2, Kutermak Dawid 2, Bielecki Wojciech, Vardanyan Dawid.

W finale Turnieju Kryspinów Cup spotkały się drużyny Wisły Kraków i Beniaminka Krosno, po pierwszym grupowym meczu zawodnicy z Krosna spodziewali się rewanżu. Jednak to zawodnicy Wisły Kraków 2005 pokazali najwyższą klasę i od samego początku kreowali grę. Jako pierwsi bramkę zdobyli Wiślacy, a jej autorem był Bielecki Wojtek. Po kontrowersyjnym gwizdku Beniaminek złapał kontakt z rzutu wolnego. Jednak tylko rozdrażniło to zawodników Białej Gwiazdy i pięknym golem z połowy boiska popisał się Adrian Sikora, a kolejne dwie bramki wykazując się instynktem strzeleckim dorzucił Wójtowicz Piotr. Finał zakończył się wygraną Wisły Kraków 4:1.

Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa i gratulacje. Poza wynikami, kreatywna gra cieszyła oko i dobrze rokuje na przyszłość. 

Indywidualne wyróżnienia:

Dawid Kutermak- Najlepszy zawodnik Turnieju

Lewiński Adrian- Najlepszy zawodnik Drużyny

Mecze Wisły:

Wisła Kraków-Kolejarz Stróże 7:1

Wisła-Beniaminek Krosno 5:3

Wisła-Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2

Półfinał Wisła-Lotnik Kryspinów 8:0

FINAŁ Wisła-Beniaminek Krosno 4:1

231

157158

224

Wszystkie wyniki:

Grupa A
Wisła – Kolejarz 7:1
Podbeskidzie – Beniaminek 0:4
Wisła – Beniaminek 5:3
Kolejarz – Podbeskidzie 3:3
Kolejarz – Beniaminek 0:8
Wisła – Podbeskidzie 3:2
1.  Wisła  15-6 
2.  Beniaminek   15-5 
3. Podbeskidzie 3 1  5-10
4. Kolejarz 3 1  6-13

Grupa B

GKS – Pcimianka 3:5
Cracovia – Lotnik 1:2
Lotnik – Pcimianka 2:2
GKS – Cracovia 5:0
Pcimianka – Cracovia 2:0
Lotnik – GKS 0:0
1.  Pcimianka  9-5 
2.  Lotnik  4-3 
3. GKS Katowice 3 4 8-5
4. Cracovia 3 0 1-9
O miejsca 5-8
Kolejarz – GKS 3:2
Podbeskidzie – Cracovia 7:0
O miejsce 7
GKS – Cracovia 3:2
O miejsce 5
Kolejarz – Podbeskidzie 1:7
Półfinały
Beniaminek – Pcimianka 2:1
Wisła – Lotnik 8:0
O miejsce 3
Lotnik – Pcimianka 0:2
O miejsce 1
Beniaminek – Wisła 1:4

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x