Wisła Kraków 2004 pokonuje BATE Borysów 2:1

24
Październik
2015

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności / U-12

2004

W sobotnie popołudniu przy ul. Reymonta 22 Wisła Kraków 2004 gościła uczestnika obecnej edycji Ligi Mistrzów BATE Borysów. Spotkanie było wyrównane i zakończyło się nieznacznym zwycięstwem Białej Gwiazdy.

Na początku meczu w grze obu drużyn widać było nieco nerwowości, jednak w pierwszych minutach to Białorusini mieli przewagę.  Ale na prowadzenie, za sprawą dobrego uderzenia Michała Opalskiego z dystansu, wyszła Wisła. Po kilku minutach było już 2:0, a Dawid Kędziora wykończył ładną akcję drużyny. Wiślacy mieli jeszcze kilka okazji na zdobycie bramki, jednak w decydującej fazie brakowało zdecydowania. Białorusini w samej końcówce pokusili się o bramkę honorową, po bardzo dobrym strzale po długim słupku.

Bardzo pożyteczna gra, która może pokazać w którym kierunku mamy zmierzać – powiedział po meczu trener Michał Jania. – Muszę przyznać, że Białorusini byli bardzo wymagający, chłopaki zagrali na 100% zaangażowania, gdybyśmy mieli więcej spokoju w sytuacjach podbramkowych to wynik byłby inny. Oczywiście, mam świadomość, że BATE też miało swoje okazje. Powiedziałem zawodnikom w szatni, że przyjemność takiego sparingu jest większa dla nich niż dla nas, bo Wisła jest większym klubem niż BATE, mimo tego że to oni grają w Lidze Mistrzów. Uważam, że chłopaki niecodziennie mają szansę zmierzyć się z takimi zespołami, ale co to jest dla nich BATE, skoro ogrywali już Manchester United – z uśmiechem zakończył trener.

Wisła Kraków – BATE Borysów 2:1 (2:0)
Michał Opalski, Dawid Kędziora – rywal

Wisła Kraków:
Szymon Kucharski – Jakub Jania, Aleksander Karagiannakos, Dawid Kędziora, Patryk Kościółek, Bartosz Kutrzeba, Michał Raś, Bartosz Seweryn, Stanisław Tynor, Michał Opalski, Ian Morgan, Jakub Libura, Jakub Madejski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x