Wisła 2005 tuż za podium w Krośnie

20
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

11_1458464527

Piorunująca końcówka turnieju w Krośnie wystarczyła Wiśle 2005 do czwartego miejsca. Podopieczni trenera Macieja Papieża zaczęli rozgrywki od trzech porażek, by następnie wygrać trzy z czterech spotkań.

Wiślacy w Krośnie rywalizowali z gospodarzami Beniaminkiem, Sandecją Nowy Sącz, DAP Dębica, MUKP Dąbrowa Górnicza, KSZO Ostrowiec Św., AP21 Kraków i Motorem Lublin.

Jestem zadowolony z wyjazdu, bo chłopcy zagrali siedem meczów po 20 minut każdy, więc z punktu widzenia szkoleniowego był to bardzo dobry wyjazd. Obiekt na którym rozgrywaliśmy spotkania był bardzo fajny, sztuczna murawa pod balonem, możliwości do gry na najwyższym poziomie. Niestety, na samym początku nie poszło tak jak sobie to zakładałem. Pierwsze trzy mecze przegraliśmy trochę niefortunnie, staraliśmy się grać w piłkę, ale brakowało nam szczęścia i dokładności. Przeciwnik wykorzystał naszą słabszą dyspozycję, a uważam, że spokojnie dwa z tych spotkań mogliśmy wygrać. Później zaczęliśmy się rozkręcać, jednak znowu zdarzył się mecz, w którym błędy indywidualne zadecydowały, że z 3:1 zrobiło się 3:5. Była to dobra lekcja, bo zawodnicy nie mogą się przyzwyczajać do ciągłych zwycięstw. Każdy turniej to rozdanie nowych kart i trzeba dać z siebie wszystko od początku do końca. To, że się wygrało tydzień temu nie znaczy, że kolejny turniej też się wygra. Poziom rywalizacji stał na wysokim poziomie, drużyny z Dębicy, Dąbrowy czy Krosna grały naprawdę dobrą piłkę – podsumował występ swoich zawodników trener Maciej Papież.

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Krystian Stryszowski, Dawid Kutermak, Adrian Lewiński, Bartłomiej Sowa, Dawid Morys, Ian Morgan, Aleksander Paczka, Adrian Sikora, Wojciech Bielecki Kamil Kozik, Piotr Wójtowicz, Dawid Vardanyan

Wyniki Wisły 2005:
Wisła – DAP Dębica 1:0
Wisła – MUKP Dąbrowa Górnicza 0:2
Beniaminek Krosno – Wisła 4:2
Wisła – Sandecja 1:0
Wisła – KSZO Ostrowiec Św. 3:5
Wisła – AP21 5:1
Wisła – Motor Lublin 2:0

Końcowa kolejność:
1. DAP Dębica
2. MUKP Dąbrowa Górnicza
3. Beniamiek Krosno
4. Wisła Kraków
5. Sandecja Nowy Sącz
6. KSZO Ostrowiec Św.
7. AP 21
8. Motor Lublin

fot. Beniaminek Krosno (halakrosno.pl)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x