Wisła 2005 szósta na zakończenie sezonu w Duńczyk CUP

28
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

Wisła w Duńczyk CUP

Ostatnim akcentem długiego sezonu dla Wisły Kraków 2005 był wyjazd na turniej Duńczyk CUP do Lublina, organizowany przez firmę transportową dunczyk.com. Podopieczni trenera Macieja Papieża rywalizowali m.in. z Pogonią Szczecin, Lechem Poznań i Legią Warszawa, zajmując w dziesięciodrużynowej stawce szóste miejsce.

Patrząc na wyniki Wisły można odnieść wrażenie, że wiślacy zaspali początek turnieju. Nie mniej jednak mieli świetną okazję do sprawdzenia się na tle czołowych polskich drużyn. – Trzy mecze, z Escolą, Pogonią i Lechem zagraliśmy dobrze i z gry zawodników jestem zadowolony, aczkolwiek popełniliśmy w nich głupie błędy, które zadecydowały o porażkach. Ogólnie można być zadowolonym z poziomu turnieju i tego, co zaprezentowaliśmy. Zwycięstwa będą się liczyć w piłce seniorskiej – podsumował turniej trener Maciej Papież.

bz08042016-2020

Dla wiślaków był to ostatni wystep przed zasłużonymi wakacjami. Rocznik 2005 w tym roku osiągał dobre wyniki w Memoriale Petra Dubovsky’ego (4. miejsce), na turnieju This is my sen cup w Trencinie (8. miejsce), w Krośnie (4. miejsce), w Jaśle (1. miejsce), w Opolu (2. miejsce), Ulhsport CUP (1. miejsce) oraz zmierzył się, z różnym skutkiem, w turnieju Murapol CUP z takimi drużynami jak Borussia Dortmund, SC Heerenveen, Manchester United czy Everton FC. Powrót do treningów w sierpniu!

bz08042016-2597

Wyniki Wisły Kraków 2005 podczas Lublinianka CUP:
Wisła – Zagłębie Lubin 0:4
Wisła – Escola Barcelona 0:1
Wisła – Pogoń Szczecin 2:3 (Morys Dawid, Kutermak Dawid)
Wisła – Lech Poznań 0:1
Wisła – Lechia Gdańsk 0:2
Wisła – Motor Lublin 1:1 (Sowa Bartłomiej)
Wisła – Śląsk Wrocław 1:0 (Morgan Ian)
Wisła – Polonia Warszawa 2:1 (Kutermak Dawid, Lewiński Adrian)
Wisła – Lublinianka 2:1 (Morys Dawid, Bielecki Wojciech)

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Stryszowski Krystian, Łacina Mateusz, Bielecki Wojciech, Kozik Kamil, Kutermak Dawid, Lewiński Adrian, Uryga Krystian, Morgan Ian, Morys Dawid, Paczka Aleksander, Saribekyan Dawid, Sikora Adrian, Sowa Bartłomiej, Wójtowicz Piotr, Depta Kacper

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x