Wisła 2005 druga w Opolu

19
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

Wisła Kraków 2005 podczas turnieju w Opol

Przez całą sobotę w Stegu CUP, głównie z drużynami ze Śląska, rywalizowała Wisła Kraków 2005. Wiślacy rozegrali bardzo dobry turniej i zajęli drugie miejsce. Najlepszym bramkarzem Stegu CUP wybrany został Krystian Stryszowski, Piłkarz Maja Akademii.

Ponad 80 zdjęć z turnieju w Opolu!

Podopieczni trenera Macieja Papieża zaczęli rozgrywki od dwóch zwycięstw: 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec i 4:1 z Pogonią Szczecin. W następnych dwóch meczach wiślacy nie potrafili zdobyć bramki, co dało remis z Rodłem Opole i porażkę z Górnikiem Zabrze. W ostatniej kolejce pokonali Polonię Bytom 3:0 i awansowali do fazy finałowej z pierwszego miejsca. Tam w pierwszej kolejce ograli GKS Bełchatów 2:0, ale porażka, w takim samym stosunku, z Zagłębiem Lubin sprawiła, że Biała Gwiazda ukończyła zawody na bardzo dobry drugim miejscu.

Wisła Kraków 2005 podczas turnieju w Opol

Barwy Białej Gwiazdy reprezentowali: Stryszowski Krystian, Łacina Mateusz – Bielecki Wojciech, Kozik Kamil, Kutermak Dawid, Lewiński Adrian, Uryga Krystian, Morgan Ian, Morys Dawid, Paczka Aleksander, Saribekyan Dawid, Sikora Adrian, Sowa Bartłomiej, Michalczyk Radosław, Wójtowicz Piotr, Depta Kacper. Trener: Maciej Papież

Wyniki Wisły 2005:
Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec 1:0
Wisła – Pogoń Szczecin 4:1
Wisła – Rodło Opole 0:0
Wisła – Górnik Zabrze 0:1
Wisła – Polonia Bytom 3:0
Wisła – GKS Bełchatów 2:0
Wisła – Zagłębie Lubin 0:2

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x