Wisła 2004 również lepsza od Legii

17
Styczeń
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

11072015a_003

Dobry weekend Wisły 2004! Podopieczni Michała Jani po bramkach Kacpra Filo i Michała Opalskiego pokonali Legię Warszawa 2:0.

Na początku spotkania gra była wyrównana, na boisku było dużo walki w środku pola. Z czasem to wiślacy zaczęli dochodzić do głosy, co poskutkowało bramką Kacpra Filo po bardzo ładnym dograniu Michała Opalskiego. Później do głosu doszli legioniści, jednak nie potrafili zdobyć bramki, a ich ofensywa opierała się na rzutach rożnych i rzutach wolnych i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

W drugiej połowie podopieczni trenera Michała Jani w dużej mierze grali z kontry, jednak brakowało im dokładności. Jedyną bramkę w tej połowie strzelił Michał Opalskim pięknym uderzeniem sprzed pola karnego po asyście Dawida Kędziory.

Jestem zadowolony z gry zespołu, szczególnie z fragmentów gdy mieliśmy piłkę. Wykazaliśmy sporą determinacje do tego, aby zagrać dobry mecz i wygrać. W ostatnich sparingach ze Śląskiem i Progresem zagraliśmy dobrze, ale wynik był słaby, teraz również była dobra gra i lepszy wynik – powiedział po meczu trener Michał Jania.

Legia Warszawa – Wisła Kraków 0:2 (0:1)
Kacper Filo 18′, Michał Opalski 45′

Wisła Kraków: Szymon Kucharski, Szymon Wolak, Kacper Filo, Jakub Jania, Aleksander Karagiannakos, Dawid Kędziora, Patryk Kościółek, Bartosz Kutrzeba, Jakub Libura, Michał Opalski, Dominik Sambor, Stanisław Tynor, Robert Zaborowski, Michał Raś

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x