Wisła 2002 wygrywa z Ziomkami Rzeszów 6:0

06
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

bz02282016_041

W piątek przy ulicy Koletek 20 doszło do sparingu pomiędzy Wisłą Kraków 2002 a Ziomkami Rzeszów. Podopieczni trenera Adriana Filipka po bardzo dobrym spotkaniu wygrali 6:0. Po meczu obie drużyny udały się na mecz Ekstraklasy między Wisłą Kraków oraz Piastem Gliwice.

Początek spotkania był dosyć wyrównany, dopiero z czasem wiślacy się rozkręcili i zdominowali mecz. Po pierwszej połowie Biała Gwiazda prowadziła 5:0, a do bramki trafiali: Adam Warmuz, Wiktor Szywacz, Jakub Kulig, Michał Przybyło oraz zawodnik testowany. W drugiej połowie nasi zawodnicy dalej dominowali, jednak przełożyło się to tylko na jednego gola, ponownie zdobytego przez Szywacza.

Jestem zadowolony z gry zespolu, chociaż uważam że nie wszyscy pokazali pełnię umiejętności. Mierzyliśmy się z jedną z najlepszych drużyn na Podkarpaciu, więc był to wartościowy sparing. Drużyna Ziomków bardzo wysoko nas atakowała, z czego bardzo się cieszę, ponieważ było to zgodne z tym czym się zajmujemy w danym momencie. Chłopcy dobrze utrzymywali sie przy piłce w pierwszej strefie oraz nieźle wychodzili spod presji – powiedział po meczu trener Adrian Filipek.

Wisła Kraków 2002 – Ziomki Rzeszów 6:0 (5:0)
Wiktor Szywacz dwie, Jakub Kulig, Adam Warmuz, Michał Przybyło, zawodnik testowany

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Jakub Kulig, Patryk Pischinger, Jakub Zima, Kacper Masny – zawodnik testowany, Wiktor Szywacz, Michał Przybyło, Aleks Leśniak, Adam Warmuz – zawodnik testowany oraz Szymon Goch, Bartłomiej Gierek, Jakub Galos

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x