„Wieczorami możemy się na spokojnie spotkać i porozmawiać”. Obóz Wisły Kraków 2006 w Nadrzeczu

20
Styczeń
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10

image2

Ferie zimowe to idealny czas dla zawodników na intensywniejszy trening. Z tej możliwości korzystają zawodnicy Wisły Kraków 2006, którzy od soboty przebywają na obozie w Nadrzeczu koło Biłgoraja. – Jest to dobra okazja na podniesienie umiejętności, obie grupy udały się na obóz, więc jest nas 22 osoby – mówi trener Patryk Jałocha.

Taki obóz daje nam możliwość trenowania dwa razy dziennie pod balonem oraz do tego jeden trening sensomotoryczny „na beretach stabilizujących”. Wieczorami możemy się na spokojnie spotkać i porozmawiać. Dodatkowo chłopcy mają dzisiaj możliwość skorzystania z różnych atrakcji np. jacuzzi – mówi trener. Wiślacy rano trenują przede wszystkim dryblingi oraz gry 1 v 1 i 2 v 2. – Po południu skupiamy się na aspektach technicznych, takich jak podanie, przyjęcie czy utrzymywanie się przy piłce – uzupełnia trener.

image1

Dzisiaj Białą Gwiazdę czeka gra kontrolna. Rywalem będzie Motor Lublin, a w piątek zawodnicy wrócą do Krakowa. – Po obozie mamy zaplanowane dwa turnieje, jeden 6 lutego a drugi 26-27. Szczególnie ten drugi, w Staniątkach, będzie bardzo dobrze obsadzony – podsumował trener Jałocha.

image3
image4image2

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x