Wesprzyj Akademię 1% podatku!

05
Luty
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17 / U-7 / U-8 / U-9

1_procent_2019_1200x800

Kupując akcje Wisły Kraków stajesz się akcjonariuszem Klubu. Przekazując 1% podatku zostajesz sponsorem Akademii. Jak co roku możecie w symboliczny sposób wesprzeć szkolenie młodzieży w naszym Klubie. Jak to zrobić?

W 2018 roku, licząc wszystkie wpłaty skierowane na Akademię, zebraliśmy blisko 40 tysięcy złotych.

Czy warto?
Wierzymy, że tak. Nasza młodzież coraz śmielej puka do drzwi pierwszej drużyny. Podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej najlepszym strzelcem Wisły był 16-letni Aleksander Buksa, a dobre opinie zbierał jego rówieśnik Daniel Hoyo-Kowalski. Liczymy, że dobra praca da efekty już wiosną.

Jak to zrobić?
Na Akademię Piłkarską Wisła Kraków można przekazać 1% podatku dochodowego, wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Rubrykę w rozliczeniu podatkowym uzupełniamy wpisując:

Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Numer KRS: 0000127464
Dopisek: Akademia Piłkarska

Zgodnie z ustawą „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Przekazane środki zostaną w całości przeznaczone na rozwój młodych piłkarzy Wisły Kraków. Zachęcamy do wsparcia!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x