Weekendowy rozkład jazdy

10
Kwiecień
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Fot. Krzysztof Porebski

W ramach 23. kolejki Centralnej Ligi Juniorów nasi zawodnicy udadzą się do Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie zmierzą się z miejscowym KSZO. Po dwóch zwycięstwach z rzędu liczymy na kolejny komplet punktów w wykonaniu podopiecznych Dariusza Marca. Co jeszcze czeka nas w najbliższy weekend?

Weekend rozpoczynamy dzisiejszym meczem 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w ramach której Wisła Kraków podejmie Górnik Zabrze. Wiślacy wciąż walczą o ligowe podium, więc zapraszamy do przyjścia na stadion – każde wsparcie się liczy! Początek spotkania o 20:30, oczywiście przy R22.

Po zwycięstwie z Sandecją Nowy Sącz, juniorów młodszych czeka rywalizacja z drugą drużyną z tego miasta – Dunajcem. Początek meczu o 11:00 na boisku treningowym przy Reymonta 22. Będzie to 2. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Ligowa gra zaczyna się również dla naszych trampkarzy. Nasze drużyny U-15, grające na szczeblu wojewódzkim, czekają mecze w Chełmku i Tarnowie. Z kolei Wisła U-14, która rywalizuje w lidze krakowskiej, zmierzy się u siebie z Jadwigą Kraków.

W Skotnikach przez dwa dni rozgrywany będzie Uhlsport Cup, w którym udział wezmą dwa nasze roczniki: 2002 i 2003.

Przypominamy również, że jesteśmy też na Twitterze! Aby być na bieżąco z wynikami naszych wychowanków warto śledzić nasz profil: @ap_wisla_krakow oraz hashtag – #MłodaWisłaGra – dla tych, którzy chcą błyskawicznych relacji z aren zmagań wiślaków. Liczymy na to, że Wy też będziecie współtworzyć go z nami. Jesteś na meczu – dodaj tweeta z hashtagiem!

Sobota:
Uhlsport Cup z udziałem Wisły Kraków U-12 i U-13
10:00 UKS Chełmek – Wisła Kraków U-15
11:00 Wisła Kraków U-17 – Dunajec Nowy Sącz
11:00 Tarnovia Tarnów – Wisła Kraków U-15
13:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Kraków U-19
14:00 Wisła Kraków U-14 – Jadwiga Kraków

Niedziela:
Uhlsport Cup z udziałem Wisły Kraków U-12 i U-13

Zachęcamy wszystkich do przyjścia na wyżej wymienione spotkania – Akademia Wisły to przyszłość Wisły Kraków. Obserwując rozwój wychowanków, czytając relacje z meczów oraz wiele innych artykułów, które można znaleźć na akademiawisly.pl dokładacie swoją „cegiełkę” do budowy przyszłości swojego klubu. Warto!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x