Warsztaty szkoleniowe: „Mój pierwszy sezon”

15
Marzec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

aaa

Akademia Piłkarska Wisła Kraków ma zaszczyt zaprosić na warsztaty szkoleniowe pt. „Mój pierwszy sezon”, które odbędą się 9 kwietnia. Szkolenie skierowane jest do trenerów grup dziecięcych od czwartego do siódmego roku życia.

„Mój pierwszy sezon” to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy dotyczącej szkolenia najmłodszych. Celem warsztatów jest budowanie świadomości u trenerów, którzy pracują z dziećmi. W programie przewidziane są zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Trenerzy będą brali w nich aktywny udział. Prelengentami będą Piotr Wijata, prowadzący zajęcia w Wiślackich Skrzatach i trenujący grupę naborową w Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków oraz Tomasz Kaleta, założyciel i właściciel Akademii Fiesta Kraków.

Każdy uczestnik naszych warsztatów otrzyma certyfikat ich ukończenia, obejrzy mecz pierwszej drużyny Wisły Kraków, gadżety związane z konferencją. Poznaj system szkolenia Akademii i już teraz zapisz się na warsztaty. Cena: 190 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia na akademia@tswisla.pl lub telefonicznie +48 606 208 926

moj_pierwszy_sezon_plakat_wiecej_koloru

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x