U17: Z piekła do nieba. 4:2 z Koroną

17
Marzec
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16 / U-17

wisla-krakow-u17-strona

Do przerwy wydawało się, że nic Wisły nie uratuje. Jednak po zmianie stron podopieczni trenera Marcina Pluty zrehabilitowali się, strzelili Koronie Kielce cztery gole i wygrali 4:2.

Gra Wisły w pierwszej połowie nie należała do najlepszych, co skończyło się tym, że goście na przerwę schodzili prowadząc 2:0. Pytanie, co się wydarzyło się szatni Białej Gwiazdy, która po zmianie stron doznała gwałtownej przemiany. Najpierw Kacper Wydra dał sygnał do odrabiania strat pewnie wykańczając akcję prawym skrzydłem, a chwilę później Patryk Pischinger przelobował głową bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wisła nie zwalniała tempa – w 63. minucie Daniel Wolak posłał piłkę w pole karne, a z bliska Mateusz Magdziarz dopełnił formalności. Tuż przed końcem meczu wynik ustalił Patryk Warczak, który zdecydował się na strzał z dystansu, czym zaskoczył bramkarza Korony.

Wisła Kraków – Korona Kielce 4:2 (0:2)
Kacper Wydra 47′, Patryk Pischinger 51′, Mateusz Magdziarz 63′, Patryk Warczak 83′

Wisła Kraków: Michał Kot – Patryk Pischinger, Mariusz Kutwa (46′ Szymon Nocoń), Jakub Zima, Patryk Warczak – Jakub Lorek (46′ Kacper Wydra), Aleks Leśniak, Wiktor Szywacz (87′ Bartosz Pietruszka), Daniel Muniak, Mateusz Magdziarz (86′ Krystian Kuchnia) – Daniel Wolak (89′ Eryk Olejnik)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x