U17: Wisła w barażach o CLJ, KSZO rywalem

06
Czerwiec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16 / U-17

BAZ180525_002

Już jest pewne, że Wisła Kraków zagra w barażach o Centralną Ligę Juniorów U17. Podopieczni trenerów Adriana Filipka oraz Marcina Pluty pomimo braku gry zapewnili sobie dzisiaj pierwsze miejsce w Małopolsce.

Stało się tak, dzięki zwycięstwu Progresu Kraków nad Sandecją Nowy Sącz, co sprawiło, że Sandecja z Białą Gwiazdą może się już jedynie zrównać punktami, ale to Wisła wciąż ma lepszy bezpośredni bilans (wygrana u siebie 1:0 i porażka na wyjeździe 1:2).

Nasi zawodnicy Małopolską Ligę Juniorów Młodszych zakończą jutrzejszym meczem o 18:00 z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Następnie czekają ich baraże, w których rywalem będzie zwycięzca ligi w województwie świętokrzyskim – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, które wiosną osiągało wyniki niemal podobne do Wisły – w trzynastu rozegranych do tej pory meczach wygrywało jedenaście razy, dokładając do tego porażkę i remis. Jednak nadmienić trzeba, że trzy drużyny z tego województwa występują już w Centralnej Lidze Juniorów.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami odbędzie się 16 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Natomiast rewanż, przy Reymonta 22, tydzień później. Zwycięzca tego dwumeczu awansuje do grupy D Centralnej Ligi Juniorów U17.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x