U17: Starsza Garbarnia nieznacznie lepsza

06
Luty
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16 / U-17

BAZ08192017-5491

Sparingiem z dwa lata starszą Garbarnią Kraków zakończyła poprzedni tydzień Wisła Kraków U17. Wiślacy ulegli 3:4, ale mieli okazję zmierzyć się z rywalem, który w lidze wojewódzkiej plasuje się w czołówce i prezentuje dojrzałą piłkę.

Piątkowe spotkanie rozpoczęli lepiej zawodnicy Białej Gwiazdy, którzy po 25. minutach prowadzili 2:0 – dwukrotnie sprytniejszy od bramkarza gospodarzy okazał się Kacper Durda. Garbarnia miała jednak swoje pół godziny, w trakcie których przesądziła o wyniku meczu. Od 37. do 67. minuty Garbarze czterokrotnie trafiali do siatki Wisły. W przedostatniej minucie bramkę kontaktową zdobył Jan Sejdak, ale ostatecznie Wisła przegrała 3:4 .

Wartościowa konfrontacja z jednym głównych kandydatów z Małopolski do barażów o CLJ. Na tle Garbarni wyglądaliśmy solidnie, przytrafiły nam się błędy indywidualne, które przeciwnik wykorzystał, natomiast trzeba pamiętać, że w związku ze zmianami organizacyjnymi ciągle szukamy optymalnych rozwiązań indywidualnych i zespołowych. Mam nadzieję, że proces treningowy będzie szedł w optymalnym kierunku, a sparing ze starszą Garbarnią jest tego sygnałem – podsumował mecz trener Marcin Pluta. W najbliższy piątek wiślacy podzieleni na dwa zespoły zagrają z drużynami U19 i U17 DAP Dębica. Później udadzą się na obóz do Zakopanego.

Garbarnia Kraków U19 – Wisła Kraków U17 4:3 (2:2)
Kacper Durda 8′, 24′, Jan Sejdak 89′

Wisła Kraków: Szymon Goch – Patryk Pischinger (75′ Daniel Muniak), Kamil Pachel (46′ Jakub Zima), Dawid Jampich (46′ Konrad Konik), Bartosz Główczyk (70′ Sławomir Chmiel) – Kamil Bentkowski (46′ Michał Zając), Aleks Leśniak (46′ Jan Sejdak), Arkadiusz Kasia (46′ Wiktor Szywacz)- Daniel Muniak (46′ Szymon Nocoń), Kacper Durda (46′ Kacper Wydra), Sławomir Chmiel (46′ Jakub Banasik)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x