U17: Druga połowa dla Wisły

05
Marzec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

BAZ02242018-3674

Do rundy wiosennej w najlepsze przygotowują się zawodnicy Wisły Kraków U17. W niedzielę rozegrali oni sparing z dwa lata starszą Puszczą Niepołomice. Po czterech bramkach w drugiej połowie wygrali to spotkanie 4:2.

Zawodnicy z Niepołomic, którzy w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych plasują się w połowie stawki, byli skuteczniejsi w pierwszej połowie, co pozwoliło im objąć dwubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron do głosu doszli Wiślacy, którzy za sprawą Arkadiusza Kasi, Jana Sejdaka oraz – dwukrotnie – Bartosza Główczyka czterokrotnie trafiali do siatki Puszczy i ostatecznie wygrali 4:2. Liga wojewódzka, w której nasi zawodnicy zagrają o awans do CLJ U17, rusza 24 marca, a wcześniej formę Białej Gwiazdy sprawdzą Stal Stalowa Wola oraz Przebój Wolbrom.

Wczorajszy sparing był kolejna konfrontacja w której musieliśmy przeciwstawić się fizycznie mocniejszemu rywalowi. Z przebiegu meczu jesteśmy zadowoleniu gdyż potrafiliśmy odrobić z nawiązką dwubramkową stratę. W pierwszej połowie doszliśmy do kilku naprawdę dobrych sytuacji, ale nie potrafiliśmy skutecznie sfinalizować tych akcji. W drugiej już poziom koncentracji pod bramką rywala był na dobrym poziomie w efekcie czego strzeliliśmy cztery bramki – podsumował spotkanie trener Marcin Pluta.

Puszcza Niepołomice – Wisła Kraków 2:4 (2:0)
Arkadiusz Kasia, Bartosz Główczyk 2, Jan Sejdak

Wisła Kraków: Maciej Kantyka – Patryk Pischinger, Jakub Zima, Michał Zając, Konrad Konik – Kamil Bentkowski, Aleks Leśniak, Wiktor Szywacz – Arkadiusz Kasia, Kacper Durda, Bartosz Główczyk oraz Jakub Zawada, Kamil Pachel, Jakub Banasik, Szymon Nocoń, Dariusz Partyka, Daniel Wolak, Jan Sejdak

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x