U17: Dokończenie rywalizacji w Budapeszcie

09
Kwiecień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16 / U-17

BAZ04042018-9798

Turniej Future Talents CUP będzie dla Wisły Kraków U17 przerywnikiem od rywalizacji ligowej. W Budapeszcie nasi zawodnicy dokończą rywalizację, którą zaczęli w październiku. Zagrają trzy mecze o miejsca 9-12.

Jesienny wyjazd do stolicy Węgier okazał się jednym z bardziej pechowych. Wiślacy nie prezentowali się najgorzej, ale sami sobie strzelili bramkę w meczu z Diósgyőri VTK, a w kolejnych z Dinamo Mińsk i Sturm Graz nie potrafili przekuć przewagi w trzy punkty – oba starcie kończyły się remisami, co sprawiło, że rozgrywki zakończyliśmy na czwartym miejscu w grupie. Nie dość tego, groźnej kontuzji uległ Michał Cienkosz, który po brutalnym faulu białoruskiego bramkarza złamał kości piszczelową i strzałkową. Ogólne podsumowanie jesiennego występu Wisły w Future Talents CUP TUTAJ.

Wtedy Wisła reprezentowana była w całości przez rocznik 2001, teraz do Budapesztu pojechało również pięciu zawodników młodszych: Szymon Nocoń, Wiktor Szywacz, Daniel Wolak, Jakub Zima i Patryk Pischinger. Naszą drużynę czekają trzy spotkania, które zadecydują o końcowym miejscu. Październikowe wyniki sprawiły, że gramy o dziewiąte miejsce z przeciwko węgierskim Zalaegerszegi TE, Ujpest FC i Diósgyőri VTK. Wszystkie mecze transmitowane będą na kanale YouTube – TUTAJ.

Kadra Wisły Kraków U17 na turniej Future Talents CUP: Maciej Kantyka, Jakub Zawada, Patryk Pischinger, Szymon Windys, Jakub Zima, Kamil Pachel, Michał Zając, Dawid Jampich, Kamil Bentkowski, Dariusz Partyka, Jan Sejdak, Arkadiusz Kasia, Kacper Durda, Bartosz Główczyk, Szymon Nocoń, Wiktor Szywacz, Daniel Wolak

future_talents_2018_1200x800

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x