Aktualności

U15: Zwycięstwo w Nowym Sączu

W 10. kolejce Centralnej Ligi Juniorów, Wisła Kraków U15 pokonała w Nowym Sączu drużynę tamtejszej Sandecji 2:0. Obie bramki dla Białej Gwiazdy zdobył Mateusz Stanek.

Wiślacy do Nowego Sącza udawali się w niezbyt dobrych nastrojach. W poprzedniej kolejce zremisowali na własnym terenie z Akademią Piłkarską 21 Kraków, tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu. W meczu z Sandecją strzelanie dla Białej Gwiazdy rozpoczął Mateusz Stanek, który otworzył wynik spotkania. Podopieczni trenera Patryka Jałochy dołożyli jeszcze jedno trafienie, którego autorem po raz kolejny był Stanek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wisły, która z trzema punktami straty do Motoru Lublin, zajmuje drugie miejsce a tabeli. W następnej kolejce Wiślacy zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna.

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków 0:2
Mateusz Stanek x2

Wisła Kraków (skład wyjściowy): Jakub Stępak – Michał Głogowski, Jakub Madej, Maksymilian Rachfał, Marcin Górkiewicz – Bartłomiej Sowa, Bartosz Zimnicki, Wojciech Urbański, Kacper Czepielik, Michał Bajor – Mateusz Stanek

Menu