U15: Wyrwany remis Odrze

29
Lipiec
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ180728-2650

Podobnie jak starsi do sparingu z Odrą Opole przystąpili zawodnicy Wisły Kraków U15. To spotkanie, w odróżnieniu do wcześniejszego, należało do wyrównanych. Padł remis, choć długo goście prowadzili dwiema bramkami.

Fotorelacja z meczu autorstwa Bartka Ziółkowskiego

Rocznik 2004 ma za sobą dopiero tydzień treningów, co też widać było w starciu z mocnymi fizycznie opolanami. Mimo to prowadzenie jako pierwsi objęli gospodarze, po skutecznym strzale zawodnika testowanego. Odra, która jesienią, tak jak Wisła, występować będzie w CLJ U15, doprowadziła jednak do remisu, a po przerwie szybko wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Wydawało się, że zawodnicy z Opola kontrolują spotkanie i zakończą go zwycięstwem, jednak sprawy w swoje ręce wziął Mariusz Kutwa. Środkowy obrońca zebrał piłkę, wpadł z nią w pole karne i strzałem lewą nogą zdobył kontaktową bramkę. A tę na wagę remisu strzelił Bartosz Seweryn, wykorzystując ogromne zamieszanie w polu karnym, strzelając z bliska pod poprzeczkę.

Wiślacy nie zwalniają tempa, ponieważ już dzisiaj ruszają na Słowację, gdzie zagrają trzy sparingi, m.in. z MFK Ruzomberok i MFK Karvina.

Wisła Kraków – Odra Opole 3:3 (1:1)
zawodnik testowany, Mariusz Kutwa, Bartosz Seweryn

Wisła (I połowa): Eryk Dudek – Bartosz Seweryn, Robert Zaborowski, Mariusz Kutwa, Dominik Sambor – zawodnik testowany, Dorian Gadek, Jakub Jania, zawodnik testowany – Jakub Niedbała, zawodnik testowany

Wisła (II połowa): Szymon Cierniak – Bartosz Seweryn, Robert Zaborowski, Mariusz Kutwa, Bartosz Kutrzeba – zawodnik testowany, Dawid Kędziora, zawodnik testowany, Oliwier Oczkowski – Jakub Jania, zawodnik testowany

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x