U15: Wisła z trzema golami i punktami w Nowym Sączu

22
Wrzesień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

u15_druzynowe_2000

Trzy gole, które dały trzy punkty, zdobyła Wisła Kraków w wyjazdowym meczu 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U15. Podopieczni trenera Mateusz Stolarskiego pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:2.

Obie drużyny w tabeli dzieliło wiele – Sandecja w pięciu meczach wygrała tylko raz, natomiast Wisła tylko raz przegrała. Jednak mecze Wisły z Sandecją zawsze przynosiły duże emocje, niezależnie od poziomu uczestników. Tak też było dzisiaj.

Wynik meczu otworzył Dorian Gądek, który zdecydował się na strzał z 25. metrów. Piłka jeszcze odbiła się od murawy i wpadła do bramki. Gospodarze szybko wyrównali, ale Wisła za sprawą trafień Mariusza Kutwy i Bartosza Seweryna zyskała bezpieczną, dwubramkową przewagę. Sandecja w końcówce pierwszej połowy strzeliła kontaktową bramkę. Drugą połowę Wisła zaczęła nie najlepiej, ale w końcu złapała swój rytm, a dzięki wejściom rezerwowym odzyskała przewagę zdobytą w pierwszej połowie. Mimo sytuacji wynik się nie zmienił. Wisła wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli.

6. kolejka, Centralna Liga Juniorów U15 grupa D
22 września, godz. 11:00, Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków 2:3 (2:3)
Dorian Gądek, Mariusz Kutwa, Bartosz Seweryn

Wisła Kraków: Aleksander Stachnik – Kacper Filo, Mariusz Kutwa, Bartosz Kutrzeba, Dominik Sambor – Dorian Gądek, Dawid Kędziora, Jakub Niedbała – Bartosz Seweryn, Mateusz Jezierski, Kacper Zborowski oraz Piotr Zagórowski, Kacper Zmysło, Robert Zaborowski, Karol Tokarczyk, Mateusz Popiela, Mikołaj Zięba, Kacper Chełmecki

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x