U14: 17 goli Wiślaków

24
Wrzesień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

U14_sezon_18/19

Średnio co cztery minuty padały bramki dla Wisły Kraków U14 w meczu z SMS Kraków. Jednostronny pojedynek zakończył się zwycięstwem Białej Gwiazdy 17:0, a siedem bramek zdobył świeżo upieczony reprezentant Polski – Wojciech Urbański.

Wszystkich bramek, które w tym meczu padły raczej nie da się spisać. Wisła prowadzenie objęła już w 4. minucie po strzale Wojciecha Urbańskiego, który później dołożył jeszcze sześć trafień. Po trzy bramki zdobyli Mikołaj Zięba oraz Kamil Kozik, a dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Radosław Pawłowski i Aleksander Paczka. Rywalom jednak oddać trzeba, że ich skład był jeszcze młodszy od Wisły.

Wiślacy tym samym są już coraz bliżej gry w decydującej grupie o awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy. Podopieczni trenera Michała Jani mają przed sobą jeszcze dwa mecze fazy zasadniczej – w środę zmierza się z Tramwajem Kraków, natomiast w sobotę z Lotnikiem Kryspinów. Po siedmiu meczach zajmują trzecie miejsce ze stratą trzech punktów do Garbarni i Bronowianki, które w najbliższej kolejce zmierzą się ze sobą.

7. kolejka, Krakowska Ekstraliga Trampkarzy
23 września, godz. 10:00, ul. Szablowskiego 1, Kraków
SMS Kraków – Wisła Kraków 0:17 (0:6)
Wojciech Urbański 4′, 15′, 30′, 40′, 42′, 50′, 63′, Mikołaj Zięba 20′, 46′, 52′, Aleksander Paczka 27′, 31′, Kamil Kozik 43′, 68′, 70′, Radosław Pawłowski 58′, 66′

Wisła Kraków: Piotr Zagórowski – Dawid Kutermak, Maksymilian Rachfał, Maksymilian Żmuda, Adrian Sikora – Kacper Depta, Bartłomiej Sowa, Mikołaj Zięba, Wojciech Urbański, Radosław Pawłowski – Aleksander Paczka oraz Mateusz Łacina, Miłosz Braś, Mariusz Janik, Dawid Kołodziejczyk, Kamil Kozik, Eryk Stasiak

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x