„Turniej zdecydowanie pomógł przełamać bariery i uwierzyć we własne możliwości”

28
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

Mój Pierwszy Sezon

Jeszcze na chwilę wracamy do poniedziałkowego wydarzenia i turnieju Mój Pierwszy Mecz, w którym udział wzięły dzieci ze współpracujących z Akademią Przedszkoli. Ponad 100 chłopców i dziewczynek miał okazję wystąpić na parkiecie Głównej Hali Wisły Kraków. Dzień zwieńczyło zwiedzanie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, na kilka godzin przed meczem pierwszej drużyny Wisły.

Obszerna relacja tekstowa i foto z turnieju Mój Pierwszy Mecz!

Nina Butor (Przedszkole Żyrafa, ul. Rodakowskiego 15): – Dzieci do teraz są bardzo podekscytowane. Mieliśmy trochę obaw, co do udziału z racji tego, że wiele nich nigdy nie grało nawet na boisku… Silne emocje towarzyszyły od samego początku: nawet szatnia okazała się dla nich nie lada atrakcją! Wielkim zaskoczeniem była dla nas chęć wyjścia na parkiet osób, które z natury są bardzo nieśmiałe. Turniej zdecydowanie pomógł przełamać im bariery i uwierzyć we własne możliwości. Podbudowanie poczucia własnej wartości dzieci to chyba największa wygrana tego dnia. Uhonorowanie turnieju pucharem i medalami wzbudziło dumę rodziców i najbliższych oraz zachęciło inne dzieci do zainteresowania się piłka nożna. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Mój Pierwszy Mecz

Weronika Sochań (Przedszkole Krakowska Bajeczka): – Zarówno ja jak i nasze dzieci mieliśmy okazję uczestniczyć w tego rodzaju turnieju po raz pierwszy. Wrażenia jak najbardziej pozytywne – dobra organizacja, system gry, czas meczów, możliwość obecności rodziców na trybunach, Wiślacki Smok zabawiający dzieci. Zawiodło chyba jedynie kiepskie nagłośnienie oraz troszkę za długi czas trwania całej imprezy. Reasumując turniej w pełni spełnił oczekiwania nauczycieli, dzieci oraz rodziców. Wszyscy dobrze się bawili, dzieci były dumne z medali, które otrzymały i mówiły, że chętnie poszłyby na taki turniej raz jeszcze!

Mój Pierwszy Mecz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x