Aktualności

Stępak, Pieniądz i Krzyżanowski powołani na JAMO

Polski Związek Piłki Nożnej rozesłał powołania na Jesienną Akademię Młodych Orłów dla rocznika 2006. Wisłę reprezentować będzie trzech zawodników: Jakub Krzyżanowski, Adam Pieniądz i Jakub Stępak.

Wiślacka delegacja jest trzecią najliczniejszą wśród w sumie powołanych 40 zawodników z całej Polski. Jesienna Akademia Młodych Orłów to projekt PZPN w którym uczestniczą najzdolniejsi zawodnicy z danej kategorii wiekowej. Podczas kilkudniowego zgrupowanie selekcjonerzy mają okazję obserwować i dokonać oceny potencjału. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 4-8 listopada w Pruszkowie.

Warto podkreślić, że cała trójka zawodników – mimo przynależności do kategorii wiekowej U14 – trenuje i występuje w U15. Stępak (bramkarz), Pieniądz (ofensywny pomocnik) i Krzyżanowski (lewy obrońca) są podstawowymi zawodnikami drużyny trenera Patryka Jałochy, która po 11. meczach CLJ ma 28 punktów. Stępak jest wychowankiem Wisły od grupy naborowej, natomiast Pieniądz i Krzyżanowski dołączali do struktur Akademii z czasem – Pieniądz w 2016 roku, Krzyżanowski w 2018. Gratulujemy!

Menu