Staż w Akademii Wisły

12
Kwiecień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

akademia pilkarska wisla krakow logo rgb

Chcesz zacząć swoją przygodę z piłką od Wisły Kraków? Akademia Piłkarska Wisła Kraków zaprasza chętne osoby do odbycia bezpłatnego stażu. Poszukujemy osób, które chciałyby spróbować swoich sił w biurze prasowym Akademii oraz w naszej strukturze skautingowej.

Do obowiązków skautów należeć będzie obserwacja meczów oraz zawodników wybranych przez klub, a następnie przygotowanie raportu. Więcej szczegółów współpracy zostanie przedstawionych po rozmowie z zainteresowanymi. Poszukujemy skautów na tereny województw: Małopolska oraz Podkarpackie.

Z kolei od przyszłych dziennikarzy będziemy wymagać przede wszystkim przygotowywania relacji z meczów oraz turniejów młodzieżowych drużyn Wisły, przeprowadzania wywiadów oraz wniesienia do redakcyjnego zespołu odrobiny kreatywności. Wymogami są wolny czas, dyspozycyjność w weekendy, zdolność do pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres akademia@tswisla.pl do 25 kwietnia bieżącego roku. W temacie maila prosimy dopisać „staż skautingowy/biuro prasowe(wybrać jedno)”. W obu przypadkach prosimy o przesłanie Curriculum Vitae wraz z krótkim listem motywacyjnym.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x