Staż dla trenerów w Akademii!

19
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

akademia pilkarska wisla krakow logo rgb

Akademia Piłkarska Wisła Kraków oferuje półroczny staż studentom, którzy chcą zostać trenerami piłki nożnej. Po ukończeniu stażu istnieje możliwosć, że najlepsi kandydaci zostaną zatrudnieni w Wiśle na stałe.

Jeżeli chcesz w przyszłości zostać profesjonalnym trenerem młodzieży, a brakuje ci doświadczenia to Wisła Kraków ma dla ciebie świetnią propozycję. Półroczny staż w danym roczniku Akademii i pełnienie funkcji asystenta pierwszego trenera. Ucz się, biorąc aktywny udział w treningach! Wymagania? Przede wszystkim chęć do pracy. Mile widziani kandydaci z podstawowymi uprawnieniami trenerskimi – choć nie jest to obowiązek. Akademia chce dawać szansę chętnym do rozwoju trenerom.

Do obowiązków stażysty należałyby przede wszystkim: wsparcie trenerów podczas treningów, prowadzenie ich oraz pełnienie funkcji kierowniczych co wiąże się m.in. z załatwianiem spraw związanych z meczami i turniejami.

Co w zamian?
Praca z najlepszą młodzieżą w Małopolsce. Możliwość poszerzania swojej wiedzy poprzez wgląd do planu szkolenia Akademii oraz przyglądanie się pracy trenerów Akademii. Wyjazdy na turnieje, w tym również zagraniczne. Poznanie z bliska pracy psychologów sportowych oraz edukatora żywieniowego. Każdy uczestnik naszego stażu m.in. otrzyma certyfikat jego ukończenia oraz będzie miał możliwość uczestnictwa w wiślackich wydarzeniach, wliczając w to mecze pierwszej drużyny.

Tylko w tym sezonie Akademia była organizatorem dwóch konferencji dla trenerów oraz aranżowała spotkania z takimi osobami jak Tomasz Pasieczny, Mariusz Kondak czy Adrian Iglesias Fernandez, byłym trenerem trampkarzy Deportivo la Coruna.

Chętnych do odbycia stażu trenerskiego prosimy o wysyłanie CV mailem na adres: piotrtruchlewski@gmail.com, do 30 czerwca. W tytule prosimy dopisać „staż trenerski”  CV musi zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 z poźn. zm.).

Prosimy o zawarcie w CV wszelkich aspektów potwierdzających znajomość piłki nożnej (kariera piłkarska, staże w klubach piłkarskich, doświadczenie trenerskie itp.). Klub zastrzega, że skontaktuje się z wybranymi kandydatami. Spotkanie organizacyjne planowane jest na początku lipca.

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x