Sponsor Akademii z prestiżową nagrodą!

28
Czerwiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

January Ciszewski Przedsiębiorcą Roku

W poniedziałek w Krakowie odbyła się Gala Orły Tygodnika „Wprost” obejmująca Małopolskę i Podkarpacie. Przedsiębiorcą regionu w kategorii Biznes i Ekologia został January Ciszewski z JR Holding, Sponsora Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Gratulujemy!

Orły Tygodnika „Wprost” to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat (2012-2014), a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Zestawienie nagrodzonych przedsiębiorstw zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika „Wprost” oraz firmę Bisnode.

JR Holding Sponsorem Akademii jest 29 kwietnia tego roku. Więcej o tej współpracy TUTAJ. – Jesteśmy spółka publiczną o charakterze inwestycyjnym, która specjalizuje się w bezpiecznych z punktu widzenia inwestorów, a zarazem wysokomarżowych inwestycjach. Fundamentem jest wynajem własnych nieruchomości komercyjnych. Ponadto spółki z Grupy Kapitałowej zajmują się budową nowoczesnych biurowców oraz wchodzą w branżę budownictwa mieszkaniowego. Spółka działa również w branży odnawialnych źródłach energii poprzez Columbus Energy S.A., która jest liderem w segmencie instalacji fotowoltaicznych. Obecnie JR HOLDING S.A. pracuje nad rozwojem innowacyjnego programu StepCloser (stepcloser.pl). W naszej ocenie innowacyjność realizowanych projektów wraz z gwarantowanym bezpieczeństwem finansowym projektów pozytywnie wyróżnia JR HOLDING S.A. na rynku – opowiada o firmie Łukasz Górski, Prezes Zarządu.

fot. Columbus Energy

JR HOLDING SA Sponsorem Akademii

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x