Sierpień
2017

Kategoria Aktualności

DSC_2566 — kopia

Jeżeli Patryk Plewka miał zwrócić na siebie uwagę sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny to lepszego sposobu nie mógł wybrać. Młody wychowanek Akademii pojawił się w drugiej połowie sparingu ze Skawinką Skawina i pięknym uderzeniem w okienko ustalił wynik spotkania na 10:0.

Pierwsza drużyna udała się do Skawina w celu uczczenia 95-lecie miejscowej Skawinki. Trener Kiko Ramirez wykorzystał okazję do przetestowania zawodników, którzy ostatnio nie mogli liczyć na grę. Do tej grupy należeli zawodnicy zagraniczni, ale też nasi wychowankowie: Kacper Chorążka (całe spotkanie) oraz Piotr Świątko i Patryk Plewka (45 minut). Bramkarz i obrońca mogą być zadowoleni, ponieważ Wisła zachowała czyste konto, natomiast Plewka może być zadowolony jeszcze bardziej – najpierw zaliczył asystę, a później pokonał bramkarza gospodarzy w sposób do jakiego przyzwyczaił w rozgrywkach juniorskich. Strzałem w okienko ustalił wynik spotkania na 10:0. Oby tak dalej!