SPAR w Jaśle dla AP Sanok i KAP Bardomed

01
Maj
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-8

bardomed_u8_spar

Kolejnym punktem na mapie SPAR Biała Gwiazda League było Jasło. W podkarpackiej miejscowości odbył się drugi tegoroczny turniej organizowany przez Wisłę przy współpracy z firmą SPAR i lokalnymi klubami. W kategoriach wiekowych do lat 8 i 10 najlepszymi okazały się drużyny KAP Bardomed i AP Sanok.

Więcej o turniejach SPAR Biała Gwiazda League

Gospodarzem sobotnich rozgrywek była Akademia Piłkarska Jasło, która na boisku przy ul. Sportowej 1 podjęła drużyny. Oprócz drużyn lokalnych nie zabrakło oczywiście Wisły Kraków – jedna drużyna wystąpiła w młodszej kategorii, natomiast dwie w starszej oraz reprezentacji Wiślackiego Diamentu, który stanął do rywalizacji w roczniku 2008.

indywidualna_nagroda_spar_u10

Tak jak każdy poprzedni turniej zapewnił sporo emocji, a zwycięzcy wyłonili się dopiero w ostatnich meczach. W turnieju U8 najlepsza okazała się Krośnieńska Akademia Piłkarska Bardomed, która wyprzedziła Wisłę o dwa punkty – w meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis. Pozostałe miejsca przypadły gospodarzom, UKS 6 Jasło, Global Soccer Academy Jasło oraz Akademii Piłkarskiej Sanok, która, po wygraniu decydującego meczu z Bardomedem, została najlepszą drużyną w turnieju U10. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Wisły. Kolejne miejsca przypadły dwóm drużynom gospodarzy, drugiej drużynie Wisły oraz reprezentacji Wiślackiego Diamentu, która po raz pierwszy wystąpiła w turnieju. Najlepszym przypadły okazałe puchary, a każdy z zawodników otrzymał drobny upominek od firmy SPAR – zawodnicy z podium turniejowe kubki, a pozostali notesy.

Następny turniej już w sobotę w Brzączowicach, natomiast kolejne czekają nas w Starym Sączu (12 maja), Czarnym Dunajcu (13 maja) i Skawinie (26 maja). Wciąż są wolne miejsca, zapisy – akademia@tswisla.pl.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x