Spar.pl: Młodzi piłkarze walczą w SPAR Biała Gwiazda CUP

19
Luty
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

bz01172016_029

SPAR Polska na swojej stronie internetowej podsumował dotychczasowe zmagania młodych zawodników w Hali Głównej TS Wisła Kraków w ramach rozgrywek SPAR Biała Gwiazda CUP. – SPAR Polska od lat angażuje się w promocję aktywnego trybu życia i wspiera sport – czytamy.

SPAR Polska od lat angażuje się w promocję aktywnego trybu życia i wspiera sport. Jest sponsorem Mistrza Europy i Świata w kolarstwie ręcznym – Rafała Wilka oraz Mistrza Polski w tenisie stołowym kobiet – drużynę KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg. SPAR jest także sponsorem tytularnym pola golfowego w Trzcianie – Golf Course SPAR Polska oraz sponsorem pola golfowego NTB Active w Głogowie Małopolskim.

Każdy z odbywających się turniejów to wielka dawka emocji dla młodych adeptów piłki nożnej. W inauguracyjnym turnieju rozegranym 20 grudnia 2015 w szranki stanęli zawodnicy z rocznika 2003. Najlepsza okazała się drużyna Krakus Nowa Huta. 10 stycznia na parkiecie Hali Głównej Wisły walczyli z kolei piłkarze z rocznika 1999. Tutaj bezkonkurencyjni okazali się gospodarze z Wisły Kraków 1999. Kolejny emocjonujący turniej został rozegrany 17 stycznia. Tym razem swoje sportowe umiejętności prezentowali zawodnicy z rocznika 2005. Tutaj najlepszymi okazali się zawodnicy z zespołu Karol Wadowice, którzy wygrali wszystkie pięć spotkań, zdobywając również dwie z trzech indywidualnych nagród.

Cały artykuł dostępny na stronie spar.pl.

bz01172016_031

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x