SPAR Biała Gwiazda League: Wisła najlepsza w Rzeszowie i Jaworznie

03
Październik
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11

baz10022016-10290

To był kolejny weekend pełny emocji pod szyldem charakterystycznego zielono–czerwonego logo firmy SPAR. Rywalizowaliśmy w Jaworznie i Rzeszowie. W obu turniejach najlepsza okazała się Wisła.

Sobotni turniej odbył się w Jaworznie na obiektach miejscowego Górnika. W szranki stanęli młodzi zawodnicy z rocznika 2007 z takich drużyn jak: Football Academy Kraków, MKS Triumf Alwernia, Football Academy Będzin, UKS Trzebinia, Football Academy Jurajska oraz współorganizatorzy Górnik i Wisła, która wystawiła dwie drużyny. Był to udany występ dla podopiecznych trenera Szymona Krzystania – drużyna „czerwona” wygrała wszystkie mecze, z kolei „niebieska” zajęła trzecie miejsce w ośmiozespołowej stawce. Mecze dostarczyły wielu wrażeń, jak choćby mecz Wisły niebieskiej z FA Jurajska. Wiślacy na trzy minuty przed końcem przegrywali 1:2 by zdążyć w tym czasie odrobić stratę, a później wygrać mecz.

SPAR Biała Gwiazda League w obiektywie Bartka Ziółkowskiego!

W niedzielę gościliśmy na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Najlepsi okazali się podopieczni trenera Patryka Jałochy, którzy zwyciężyli w każdym z sześciu spotkań. Drugie miejsce zajęła Stal Rzeszów, a trzecie współorganizatorzy Ziomki Rzeszów. W turnieju wystąpiły również: Krośnieńska Akademia Piłkarska Bardomed, Stal Stalowa Wola, Orzełek Przeworsk i Tarnovia Tarnów. Gratulacje dla wygranych, brawa oraz podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju!

baz10022016-9748

baz10022016-10121

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x