SPAR Biała Gwiazda CUP U-14: Wisła bezkonkurencyjna

31
Styczeń
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

DSC_0511 (Kopiowanie)

Wisła Kraków Niebieska okzała się bezkonkurecyjna w niedzielnym turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP U-14. Wiślacy wygrali pięć z sześciu meczów, a w decydującym spotkaniu ograli Górnik Jaworzno 2:0. W turnieju wystąpili również: Świt Krzeszowice, Górnik Libiąż, Akademia Piłkarska Gołcza, Akademia Piłkarska Limanowa oraz Wisła Kraków Czerwona.

Sprawdźcie zdjęcia ze SPAR Biała Gwiazda CUP U-14!

Od samego początku turnieju Wisła Niebieska narzuciła wysokie tempo. Zaczęła od remisu z Wisłą Czerwoną, ale później ograła Akademię Piłkarską Limanowa, Świt Krzeszowice, Górnik Libiąż i Akademię Piłkarską Gołcza. Identyczne rezultaty notował Górnik Jaworzno, dlatego mecz siódmej kolejki pomiędzy obiema drużynami miał przesądzić o końcowym zwycięstwie. Wisła dłużej utrzymywała się przy piłce, z kolei jaworznianie groźnie kontratakowali, jednak bardzo dobrze w wiślackiej bramce spisywał się, wybrany później najlepszym zawodnikiem i bramkarzem zawodów, Bartosz Matoga. Wiślacy długo nie mogli zdobyć upragnionej bramki, ale w końcu za sprawą Mateusza Grzybowskiego i Aleksego Leśniaka piłka dwukrotnie zatrzepotała w siatce.

DSC_0290 (Kopiowanie)

Nie gorzej od Wisły Niebieskiej spisywała się Wisła Czerwona, która zaczęła turniej od remisu i porażki. Później wygrała cztery spotkania i zajęła trzecie miejsce, ustępując Górnikowi Jaworzno gorszym wynikiem bezpośredniego meczu. Kolejne miejsce zajęli: Akademia Piłkarska Gołcza, Akademia Piłkarska Limanowa, Górnik Libiąż, Świt KrzeszowiceSerdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie i uczciwą, stojącą na wysokim poziomie, rywalizację!

DSC_0599 (Kopiowanie)

Królem strzelców zawodów został zawodnik Górnika Jaworzno Nikodem Wojewoda, najlepszym bramkarzem Bartosz Matoga. Nagroda dla najlepszego zawodnika powędrowała do rąk Wiktora Przybyło z Górnika Jaworzno. Z uwagi jednak na to, że w świetnej strony prezentował się bramkarz Wisły, znacząco przyczyniając do osiągniętych wyników, MVP zawodów wybrano ponownie Matogę.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x