SPAR 2006: Orzełek Przeworsk zwycięzcą SPAR Biała Gwiazda CUP

14
Marzec
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-11

BAZ03112017-7675

Przeworski Orzełek okazał się być najlepszą drużyną podczas sobotniego turnieju SPAR Biała Gwiazda CUP dla rocznika 2006. Drużyna z Podkarpacia odniosła komplet zwycięstw. Dwie drużyny Wisły Kraków zajęły drugie i czwarte miejsca.

Fotogaleria z turnieju autorstwa Bartka Ziółkowskiego

W Nowej Hali Wisły stawiło się osiem drużyn: dwie wiślackie oraz TS Skalanka Skała, KAP Bardomed, Clepardia Kraków, UKS Orlik Przemyśl, Grębałowianka Kraków oraz Orzełek Przeworsk. Pierwsze mecze uwydaczniły przewagę kilku drużyn. Ciekawa sytuacja miała miejsce w grupie B, gdzie Skalanka, Wisła i Orlik zgromadziły po sześć punktów. O miejscach decydowała mała tabela, w której najlepsi okazali się gospodarze i zawodnicy z Przemyśla. W drugiej grupie komplet zwycięstw odniósł Orzełek Przeworsk, a drugie miejsce przypadło drugiej drużynie Wiśle, która musiała awaryjnie zastąpić Fablok Chrzanów. Podopieczni trenera Patryka Jałocha podzieleni na dwie drużyny grali bez zmian, co bez wątpienia miało wpływ na zmęczenie.

BAZ03112017-7650

Półfinały Ligi Mistrzów przyniosły spore emocje: jedni Wiślacy po pasjonującej serii rzutów karnych ograli Orlik, a drudzy do ostatniej sekundy starali się wyrównać przeciwko Orzełkowi, ale ostatecznie goście z Podkarpacia wygrali 3:2. W finale również okazali się lepsi i sięgnęli po końcowe zwycięstwo. W Lidze Europy triumfowała Clepardia Kraków, która dość pechowa rozpoczęła rywalizację grupową – mimo prowadzenia 3:0 z Orzełkiem przegrała ostatecznie 4:6.

Liga Mistrzów:
1. Orzełek Przeworsk
2. Wisła Kraków B
3. UKS Orlik Przemyśl
4. Wisła Kraków A
Liga Europy:
1. Clepardia Kraków
2. Towarzystwo Sportowe Skalanka Skała
3. Krośnieńska Akademia Piłkarska Bardomed
4. Grębałowianka Kraków

BAZ03112017-7695

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x