Ślubowanie młodych wiślaków w Kraków Arenie!

28
Listopad
2014

Autor Redakcja

Kategoria Aktualności

wisła

18 grudnia 2014 roku to data, która młodym wychowankom Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków na długo zapadnie w pamięci. Tego dnia, każdy z nowych adeptów Akademii weźmie udział w uroczystym ślubowaniu. Złożenie przysięgi będzie miało miejsce w Kraków Arenie, o 17:00, przed meczem Euroligi kobiet, Wisła Can-Pack Kraków – Galatasaray OdeaBank.

Udział w uroczystości wezmą wszyscy pracownicy Akademii Wisły na czele z prezesem Towarzystwa Sportowego, Ludwikiem Mięttą – Mikołajewiczem. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie piłkarzy Wisły Kraków, którzy co roku uświetniają swoją obecnością tę uroczystość. Po ślubowaniu, wszyscy jego uczestnicy, za darmo obejrzą pojedynek naszych koszykarek z turecką drużyną. Pozostali zawodnicy Akademii oraz rodzice będą mogli kupić bilet za 10 złotych.

Ślubowanie to ważna sprawa dla naszych zawodników. Z tym dniem chłopcy oficjalnie stają się częścią Wisły Kraków. A trzeba pamiętać, że przynależność do Towarzystwa Sportowego to nie tylko przyjemności, ale i obowiązki. Wszyscy tutaj doskonale znamy słowa Henryka Reymana i staramy się te wartości przekazywać naszym podopiecznych. Chcemy by wszyscy czuli się tutaj jak w rodzinie, by utożsamiali się z Wisłą Kraków i Białą Gwiazdą. Szkolimy zawodników nie tylko pod względem umiejętności, ale i charakteru, byśmy wszyscy byli jednością – mówi o wydarzeniu dyrektor Akademii Dariusz Gryźlak.

Foto – www.kibicewisly.pl

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x