Rocznik 2002 wygrywa trzeci raz z rzędu w HMK!

Styczeń
2015

Kategoria Aktualności / U-13

DSC05067

Dobra passa młodzików trwa! Podopieczni Michała Jani odnieśli dzisiaj trzecie zwycięstwo z rzędu, pokonując w ramach 6. kolejki Halowych Mistrzostw Krakowa AP Kmitę Zabierzów aż 10:2.

Od początku spotkania zawodnicy z Zabierzowa cofnęli się na swoją połowę i starali się zagęścić pole gry. Przez dłuższy moment sprawiało to naszym zawodnikom problem, jednak wreszcie udało się przebić ten mur dzięki bramce Fillipo Lovascio. – Na pewno chłopakom gra się trudniej, gdy przeciwnik jest nastawiony defensywnie. W pierwszej połowie było bardzo dużo niedokładności – powiedział trener Jania. W drugiej połowie gra wiślaków układała się lepiej, co skutkowało kolejnymi bramki. W dobrej dyspozycji był dzisiaj Fillipo Lovascio, który raz za razem napędzał ataki Białej Gwiazdy. – Druga połowa była zdecydowanie lepsza, było więcej składnych akcji. Muszę wyróżnić Macieja Partyłę i Fillipo Lovascio, którzy bardzo fajnie sobie radzili. Szczególności w drugiej połowie zawodnicy grali z dużym zaangażowaniem – podsumował trener Wisły Kraków.

Wisła Kraków – AP Kmita Zabierzów 10:2
Bramki: Lovascio trzy, Warmuz dwie,Tokaj dwie, Wyligała, Kulig Bartek, Kulig Jakub, Partyła
Wisła: Glanowski – Partyła, Kulig Jakub, Kulig Bartek, Tokaj, Wyligała, Warmuz, Lovascio, Róg, Grzybowski