Remis Wisły U-12 z Koroną Kielce

30
Listopad
2015

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12

11072015a_003

Przerwę w Halowych Mistrzostwach Krakowa Wisła Kraków 2004 wykorzystała na rozegranie meczu sparingowego w Kielcach. W sobotę podopieczni Michała Jani zmierzyli się z miejscową Koroną i po bramkach Patryka Kościółka oraz Stanisława Tynora zremisowali 2:2. Trenerzy obu drużyn zdecydowali się na rozegranie trzech tercji.

Lepiej w mecz rozpoczęli gospodarze, którzy szybko zdobyli bramkę. Później do głosu doszli wiślacy, jednak pierwsze groźne próby w dobrym stylu zatrzymał bramkarz gospodarzy. Wreszcie Michał Opalski dograł na dalszy słupek do Patryka Kościółka, a ten uderzeniem pod poprzeczkę wyrównał stan spotkania. W ostatniej minucie drugiej tercji, Bartosz Kutrzeba uderzył mocno z rzutu wolnego, bramkarz odbił piłkę, do której dopadł Stanisław Tynor i zdobył bramkę. W trzeciej odsłonie mecz dalej był wyrównany, jednak to Korona wyrównała i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Jestem zadowolony z gry, jednak gdybyśmy byli bardziej dokładni to stworzylibyśmy jeszcze więcej sytuacji bramkowych i strzelilibyśmy więcej goli. Mecz był wyrównany, cieszę się, że lepiej rozgrywaliśmy piłkę, tworzyliśmy przemyślane akcje. Mam na uwadze, że Korona również grała dobrze. Oceniam ten sparing za bardzo wartościowi i uważam, że chłopaki w przyszłości utrzymają podobną grę – powiedział po meczu trener Michał Jania.

Korona Kielce – Wisła Kraków 2:2
Patryk Kościółek, Stanisław Tynor

Wisła Kraków: Szymon Kucharski, Szymon Wolak – Mateusz Fenoszyn, Kacper Filo, Jakub Jania, Aleksander Karagiannakos, Dawid Kędziora, Patryk Kościółek, Konrad Kukułka, Bartosz Kutrzeba, Michał Opalski, Jakub Libura, Michał Raś, Stanisław Tynor, Kacper Urbańczyk, Bartłomiej Wolak, zawodnik testowany, zawodnik testowany

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x