RE-Bau sfinansuje remont szatni Akademii

01
Luty
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

SPONSOR_NEWS

We współpracy z firmą RE-Bau Sp. z o.o. w przyszłym tygodniu ruszy realizacja pierwszego celu stowarzyszenia Socios Wisła Kraków. Firma budowlana z siedzibą w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 19 dokona remontu szatni Akademii Piłkarskiej zupełnie za darmo.

To kolejny dowód na to, jak spore i chętne do działania jest środowisko sympatyków Wisły Kraków – mówi prezes Wisły Kraków, Rafał Wisłocki. – Dostosowanie tych czterech pomieszczeń do naszych potrzeb sprawi, że będziemy mogli zadbać o takie podstawy, jak rehabilitacja zawodników po kontuzji – dodaje.

Członkowie Socios Wisła Kraków zdecydowali w głosowaniu, że pierwszym przedsięwzięciem, które stowarzyszenie wesprze będzie remont i wyposażenie szatni Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, które nie zachęcają obecnym stanem. Po przedstawieniu planu remontu, który zakłada powstanie pomieszczenia funkcjonalnego do rehabilitacji, pomieszczenia do odnowy biologicznej oraz szatni piłkarskiej, firma RE-Bau Sp. z o.o. zgłosiła chęć pomocy. Dzięki temu fundusze które miały sfinansować remont zostaną przekazane Akademii na inny cel.

Socios to niezależne stowarzyszenie, które zostało założone pod koniec 2018 roku przez grupę osób, których celem jest szeroko rozumiane wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków. Liczące już prawie 1500 członków stowarzyszenie na ten moment przekazało Wiśle blisko 400 tysięcy złotych. Mottem przewodnim Socios Wisła jest hasło „Ty wspierasz. Ty decydujesz”.

O przebiegu prac oraz efekcie końcowym będziemy informować na bieżąco.

Firma RE-Bau Sp. z o.o. wspierała Akademię Wisły już wcześniej przekazując darowiznę na działalność sportową w 2016 roku.

Podstawowym zakresem działalności RE-Bau Sp. z o.o. jest budownictwo kubaturowe: nowoczesne obiekty biurowe, hotelowe, komfortowe budynki mieszkalne i osiedla, kompleksy uniwersyteckie i centra handlowe. Realizacje Partnera Akademii znajdują się przede wszystkim w Polsce, a wcześniejsze także w Rosji, Niemczech i Francji. Potwierdzeniem pozycji RE-Bau są nagrody (m.in. Budowa Roku: Audytorium Maximum UJ, Instytut Zoologii UJ, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Hotel PURO we Wrocławiu i budynek biurowy Jacobs w Krakowie) oraz miejsca w rożnych rankingach (Forbes, Puls Biznesu). RE-Bau jest doceniana nie tylko za dotychczasowe osiągnięcia, ale przede wszystkim postrzegana jako firma systematycznie wzmacniająca swój potencjał.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x